Články

Kategorie:

Zobrazujete pouze články autora Ivana Červená Zrušit

Recenze: Mýtus, sen a rituál
Autor: Ivana Červená
Publikováno: 5.3.2016 18:31
Tuto knihu jsem si vybrala především kvůli autorovi. Erich Fromm je neopsychoanalytik židovského původu, který se z předválečného Německa přestěhoval do Ameriky. Jeho knihy patří obecně mezi dobře čitelné, ale musím se přiznat, že až doteď jsem s žádnou jeho knihou nepřišla do styku. Rozhodla jsem se to tedy touto publikací napravit. Výsledky mého čtení se dozvíte vzápětí.
Hodnocení: 100% Celý článek
Hledání prince na bílém koni a zakleté princezny
Autor: Ivana Červená
Publikováno: 9.10.2015 08:00
Zamyšlení Ivany Červené nad tím, jakým způsobem si vybírají partnery homosexuálové a heterosexuálové. Váží si svých protějšků daleko více jedni, nebo druzí? O tom se více dočtete v tomto článku.
Komentáře: 3Hodnocení: 95% Celý článek
Proč potřebujeme své vnitřní dítě?
Autor: Ivana Červená
Publikováno: 14.9.2015 08:00
Proč by dospělý člověk měl potřebovat vnitřní dítě? Co vlastně znamená být dospělý? A jak získat rovnováhu? O tom se zamýšlela Ivana.
Hodnocení: 100% Celý článek
Masopustní zamyšlení
Autor: Ivana Červená
Publikováno: 29.1.2014 14:52
Zamysleli jste se někdy nad významem lidových tradic v našich životech? I takto se můžeme ptát, kam naše cesty jdou a kam míříme. Jedno takové zamyšlení sepsala Inka Redná (Ivana Červená).
Celý článek
Cestou necestou
Autor: Ivana Červená
Publikováno: 12.4.2013 16:03
Každý z nás má nějakou životní cestu, kterou si sám naplánuje, nebo ji přijímá tak, jak sama přichází. V životě se nám stanou takové věci, které nás nutí změnit svůj postoj a nasměrovat život jiným směrem. Jaký směr je to v případě Inky Redné, se dozvíte v následujícím článku.
Hodnocení: 100% Celý článek
Tradice adventu a Štědrého dne
Autor: Ivana Červená
Publikováno: 18.12.2012 22:46
Ráda bych vás ve svých článcích seznámila se svátky, které běžně slavíme a často ani nevíme proč a přiblížila vám jejich historii a s nimi spojené zvyky a patrony. Doufám, že v nich naleznete poučení a (alespoň) zábavu.
Celý článek
< předchozí
zobrazena . stránka z 1
další >