Finanční podpora

Činnost společnosti je z velké části závislá na darech členů a sympatizantů. Díky Vašim darům můžeme zkvalitnit organizaci našich akcí, udržet v provozu webové stránky a náležitě ocenit přednášející a vedoucí studijních skupin.

I malý dar nám je velkou podporou! Vynasnažíme se, aby byly peníze investovány efektivně a podpořily naše aktivity zaměřené na osobnostní rozvoj.

Jak poslat finanční dar?

Finanční dary posílejte na náš transparentní účet číslo 2200215558/2010. K platbě přiřaďte variabilní symbol 10101. Všechny prostředky takto poslané budou využity na činnost spolku v souladu s našimi cíli a hodnotami. Pokud si přejete přispět na konkrétní účel, můžete to uvést do poznámky, pokusíme se tomu nakládání s darem přizpůsobit. Děkujeme za pomoc.

Pokud hodnota vašeho daru ve zdaňovacím období činí aspoň 1000 Kč nebo přesáhla 2% vašeho základu daně, můžete si váš dar odečíst od tohoto základu, maximálně však do jeho desetiny. V takovém případě je vhodné k daňovému přiznání připojit darovací smlouvu, kterou vám na požádání vystavíme - stačí nám napsat email na níže uvedenou adresu.

Transparentní účet - Pokladní kniha

Jiná podpora

Chtěli byste spolupracovat na některém z našich projektů? Například přednášet, vést workshopy nebo a webové studijní skupiny? Chtěli byste na našich akcích prezentovat svoje služby a produkty či vyměnit bannery na webových stránkách? Napište nám prosím na následující emailovou adresu:

Oficiální email:

Za všechny Vaše dary velmi děkujeme!

Partneři

Čajovna Šamanka

Odkazy vyměnili

Gnosis9.net