Obchůdek

Knihy mladých autorů

Společnost pro mezioborová studia pro své členy přináší možnost výhodně zakoupit knihy začínajících, neotřelých autorů.

Jakub Trpiš - Volba

Vážení hledači a hledačky pravdy.
Dovoluji si vám nabídnout mou knihu Volba. Na knize jsem pracoval 7 měsíců a myslím si, že výsledek stojí za to. Na stránkách http://www.uspesne.eu/kniha-volba/ si můžete přečíst, o čem vlastně kniha je a něco málo o mně. Jako mým kolegům zde ve Společnosti pro mezioborová studia vám nabízím sníženou cenu a osobní věnování. Tyto výhody máte po celou dobu prodeje knihy, na rozdíl od ostatních.
Až ucítíte nebo zvážíte, že je správný čas, tak si knihu můžete zakoupit. Abyste měli nárok na slevu stačí do kolonky "Poznámka" napsat svůj nick z webu SMS a zda jste registrovaní, nebo členi.
Krásný den přeje Jakub Trpiš

Cena: členi 139 Kč | registrovaní na webu 139 Kč | ostatní 149 Kč

Koupit knihu na webu autora


Sebastián Wortys - Wesmírný omyl

     Wesmírný omyl je velice inspirativní kniha s vlastní duší, jež vám změní život. A to hned několikrát. Chtěli byste uniknout od problémů všedního života do úplně jiného světa? Víťa objevil způsob, jak toho dosáhnout pomocí tužky a papíru. Na své cestě poznal mnoho zajímavého: Opilého boha Bambaleze, podobu vícerozměrných stoliček, žravou Brašnu, paradox vraha prabuňky, první transfúzi, řetězovou náhodu, živou wesmírnou loď, hřebíkového filosofa, evoluci Internetu, teorii mnohočlověka, zmetkoprodejce, reklamace života, popelnici Emu a řadu dalšího... Již jako malý si položil dvě složité otázky, k jejichž zodpovídání se řada dospělých nedopracuje za celý život: Jak vznikl wesmír a jaký je smysl veškerého života? V průběhu knihy získává nové poznatky ze světa vědy a filosofie, přičemž si vytváří vlastní neokoukané názory. Tímto dílem však jeho cesta za Odpověďmi teprve začíná.

Cena: členi 160 Kč | registrovaní na webu 175 Kč | ostatní 200 Kč

Objednat Wesmírný omyl

Vaše cena za jednu knihu: 200 Kč

Váš email:

Zvolte počet knih:

Způsob předání:

Vaše adresa (včetně jména) nebo sraz, na kterém chcete knihu předat (včetně data srazu):

(Knihy nejsou prodávány přímo spolkem SMS, ale pouze propagovány a distribuovány od autorů.)

Upomínkové předměty

Odznáčky Cesty poznání, z.s. (předchůdce současné SMS) můžete zakoupit na každé pražské akci spolku.